Widok na salon, gdzie można sprzedać i skupić samochód

Sprzedam samochód - Warszawa Auto Salon Hajmig

Powstaliśmy w 1993 roku w Warszawie. Nasza historia zaczęła się od współpracy z jednym z największych dilerów Opla - Auto-Pol-Servicem. Początkowa działalność koncentrowała się na sprzedaży wylącznie używanych Opli czyli głównie Astry, Corsy, Omegi, Merivy, Frontery i Vectry. Z czasem wprowadziliśmy do oferty samochody innych marek. Gdy klient przychodził do nas z zapytaniem sprzedam samochód to nie musiał długo czekać na odpowiedź. Od początku jednak skup samochodów czy odkup aut wiązał u nas się z selekcją tych najlepszych. Szroty u nas nigdy nie zagrzały miejsca.

Między 1998 a 2004 rokiem posiadaliśmy prawdziwy salon samochodów używanych przy koncesjonowanym dealerze w programie GM w Warszawie. Znajdował się on na Mangalii w miejscu gdzie obecnie funkcjonuje salon Chevroleta. Jako "Salon OK - sprawdzone auta" sprzedawaliśmy jako pierwsi samochody używane z gwarancją. Setki klientów nam wtedy zaufało. Do dziś u nas wymieniają samochody średnio co 5 lat. Dla nich sprzedam auto było i jest zawsze przyjemną transakcją.

W 2005 roku główną siędzibę przenieśliśmy na Łopuszańską 22 - w Warszawie. Na początku działał tam wyłącznie komis. Samochody były też komisowe różnej jakości - nie wszystkie były święte. Po 3 latach czyli w 2008 roku wprowadziliśmy program sprawdzania samochodów przy ich zakupie. Program ten eliminuje tzw. wpadki. Zdecydowana większość samochodów w naszej ofercie jest obecnie kupiona i sprawdzona przez nas. W ten sposób posiadamy wiedzę o przeszłości ekploatacji i aktualnego stanu technicznego danego auta.

Obecnie posiadamy salon i serwis samochodów używanych. Serwis jest prowadzony pod patronatem firmy Auto Distribution. Więcej informacji na www.adpolska.pl Nasza główna lokalizacja znajduje się więc na Łopuszańskiej 22 (mapka poniżej). Zapraszamy codziennie między 9:00 a 18:00 w tygodniu i między 10:00 a 15:00 w sobotę. W niedzielę odpoczywamy.

Druga lokalizacja to nasz punkt założycielski na Mangalii 2 (mapka poniżej). Posiadamy tam punkt sprzedaży samochodów używanych i jesteśmy codziennie w tygodniu między 10:00 a 18:00 a w sobotę między 10:00 a 14:00. Niedziela też wolne.

HAJMIG Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie ul. Mangalia 2, 02-930 Warszawa

Odkupujemy.com.pl - sprzedaj auto, skup samochodow, odkup auta, skup za gotowkę

Projekt: belart.pl