Widok na salon, gdzie można sprzedać i skupić samochód

Skup samochodów - Warszawa Auto Salon Hajmig

Firma Hajmig z Warszawy posiada Salon Samochodów Używanych z prawdziwego zdarzenia. W związku z tym uważnie dobieramy samochody, które chcielibyśmy odkupić. Stawiamy na pojazdy w dobrym stanie technicznym, bezwypadkowe, które nie mają więcej niż 5 lat. Jeśli dysponujesz takim samochodem, zgłoś się do nas, na pewno znajdziemy wspólny język. Skup samochodów w Warszawie jest naszą domeną, możemy poszczycić się rzeszą zadowolonych Klientów i dobrą renoma na rynku.

Wyróżnia nas otwartość na potrzeby i wymagania Klienta, dbałość o jego satysfakcję oraz sprawna i miła obsługa. Takie podejście procentuje - przez 18 lat prowadzenia działalności wypracowaliśmy sobie markę uczciwego i solidnego partnera w biznesie, Klienci chcący sprzedać auto chętnie do nas wracają i polecają nas innym.

Odkupujemy samochody głównie od właścicieli prywatnych, ale do współpracy zapraszamy też firmy. Za auta płacimy gotówką, przelewem - w dogodnej dla Klienta formie.

Jak wygląda procedura? Jest bardzo prosta: chcąc otrzymać wstępną wycenę, trzeba przysłać do nas wypełniony formularz, znajdujący się na stronie internetowej (im więcej danych, tym lepiej). Następnie kontaktujemy się bezpośrednio, umawiając się na konkretny termin. Zachowujemy wysokie standardy obsługi. Samochód jest dokładnie sprawdzany w naszym serwisie, i dopiero wówczas możliwe jest dokonanie finalnej wyceny.

Spotykamy się w salonie, więc wszystkie zagadnienia związane ze sprzedażą samochodu można uzgodnić w komfortowych warunkach.


HAJMIG Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie ul. Mangalia 2, 02-930 Warszawa

Odkupujemy.com.pl - sprzedaj auto, skup samochodow, odkup auta, skup za gotowkę

Projekt: belart.pl